HRNČIAR: Bugár je rozumný a výrečný. V prezidentských voľbách má šancu
PREHRAŤ

HRNČIAR: Bugár je rozumný a výrečný. V prezidentských voľbách má šancu

Keď som v minulom volebnom období odišiel z poslaneckého klubu Mosta – Híd, vrátil som poslanecký mandát. Preto tam pre mňa ostali otvorené dvere, povedal v TABLET.TV podpredseda NR SR A.Hrnčiar.

Bratislava 22. júna (Teraz.sk) – Debatu o tom, že by Béla Bugár mohol byť dobrým kandidátom na post prezidenta republiky po prvý krát otvorili členovia poslaneckého klubu Mosta – Híd. V diskusii na TABLET.TV to povedal podpredseda parlamentu Andrej Hrnčiar.

„Verím, že doba sa zmenila a spoločnosť je tak vyspelá, že sa teraz bude naozaj pozerať na kvality jednotlivých kandidátov a nie na to, akej sú národnosti, vierovyznania alebo farby pleti,“komentoval rozhodnutie Bélu Bugára výzvu prijať a uchádzať sa o post hlavy štátu.

„Béla Bugár aj v kritických chvíľach dokázal, že vie komunikovať, že vie odrážať útoky kultivovaným spôsobom, nie spôsobom ´oko za oko zub za zub´. A tým, že má vysokú mieru popularity a je dlhodobo v politike, viac ako štvrťstoročie je vnímaný za veľmi rozumného politika, myslím, si že má veľkú šancu urobiť dobrý výsledok,“ povedal Hrnčiar. Dodal, že v tejto chvíli je úlohou politikov Mosta – Híd urobiť všetko preto, aby ich kandidát postúpil do druhého volebného kola prezidentských volieb.

Viac čítajte tu.

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TABLET.TV vo svojom tablete alebo telefóne

Tablet TV Android Android Tablet TV iOS iPhone/iPad