KOLLÁR: Nemusíme sa všetci zblázniť z Nočných vlkov
PREHRAŤ

KOLLÁR: Nemusíme sa všetci zblázniť z Nočných vlkov

A cena Homofób roka? Nemám s tým problém, mrzí ma, že som ani raz nevyhral. Dúfam, že raz túto cenu získam, povedal v TABLET.TV líder Sme rodina Boris Kollár.

Bratislava 24. júla (Teraz.sk) – Ak sa bude ruský motorkársky klub Noční vlci na Slovensku dopúšťať protiprávnej činnosti, má zakročiť polícia a ak predstavuje bezpečnostné riziko, majú podľa predsedu strany Sme rodina Borisa Kollára konať bezpečnostné služby. „Ale nepoďme sa z toho všetci úplne zblázniť. Osobne si myslím, že na Slovensku máme ďaleko väčšie problémy. Zdravotníctvo, nízke platy, exekúcie, matky s deťmi... Tomuto sa nikto nevenuje. A máme tu generálny problém nejakých Nočných vlkov. Nestojí to za to,“ povedal v diskusii na TABLET.TV Kollár.

Iniciatívu SaS, ktorá chce od ministerky vnútra Denisy Sakovej žiadať opätovné preverenie registrácie občianskeho združenia, ktoré umožnilo etablovanie sa Nočných vlkov na Slovensku, preto Kollár podporiť neplánuje.

Na druhej strane, cestu skupiny poslancov na čele s nezávislým Petrom Marčekom na Ruskom anektované územie Krymu, Kollár za problém považuje. „Môžem mať rád ruský ľud, alebo sympatizovať aj s Putinom, ale toto nie je v poriadku. Ja osobne by som tam nešiel ani ako súkromná osoba. Ale oni tam idú ako poslanci a zbytočne tým prilievajú olej do ohňa. Bolo to veľmi nešťastné,“ povedal Kollár.

Viac čítajte tu

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TABLET.TV vo svojom tablete alebo telefóne

Tablet TV Android Android Tablet TV iOS iPhone/iPad