UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Z Trenčína do Chynorian
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Z Trenčína do Chynorian

TABLET.TV vám vďaka spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 18. marca (Teraz.sk/TABLET.TV) - Pred týždňom sme cestovali z Levíc do Štúrova po trati ŽSR 152. V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. A to jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a samozrejme aj na domovskej stránke celého projektu www.vovlaku.sk

Dnes pôjdeme naspäť po trati ŽSR 143 od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v osobnom vlaku Os 5402 až do konečnej stanice v Chynoranoch.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 

Príjemnú cestu vlakom!

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TABLET.TV vo svojom tablete alebo telefóne

Tablet TV Android Android Tablet TV iOS iPhone/iPad