UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Z Bratislavy na hranice s Maďarskom
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Z Bratislavy na hranice s Maďarskom

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 27. január (Teraz.sk/TABLET.TV) - Minulý týždeň sme vám predstavili trať 160 z Rožňavy do Banskej Bystrice. Teraz vás povozíme po trati ŽSR 130. V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. To všetko jednak na stránke www.teraz.sk  alebo na stránke tv.teraz.sk a takisto na špecializovanej stránke o železničnej doprave vovlaku.teraz.sk.

Dnes ponúkame možnosť precestovať trať 130 Bratislava hlavná stanica - Štúrovo od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča v EC vlaku 273 Metropolitan.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality.

Príjemnú cestu vlakom!

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TABLET.TV vo svojom tablete alebo telefóne

Tablet TV Android Android Tablet TV iOS iPhone/iPad