Chantal ŠKAMLOVÁ na rovinu: Kariéru si roky musím financovať sama
PREHRAŤ

Chantal ŠKAMLOVÁ na rovinu: Kariéru si roky musím financovať sama

Hosťom v televíznom štúdiu TABLET.TV bola tentoraz slovenská tenistka Chantal Škamlová, s ktorou sme prebrali viacero zaujímavých tém.

Bratislava 24. novembra (Teraz.sk) – V úvode leta zaskočila tenisové Slovensko správa, že talentovaná Chantal Škamlová sa bude v ďalšej kariére venovať už iba štvorhre. Rodáčka z Banskej Bystrice sa tak rozhodla z viacerých dôvodov, o ktorých nám porozprávala v televíznom štúdiu TABLET.TV. Okrem toho sme sa so sympatickou 25-ročnou športovkyňou zhovárali aj o jej tenisových začiatkoch, dlhoročnom sne reprezentovať Slovensko vo Fed Cupe, vážnom zranení, ktoré ju pred rokmi pribrzdilo v rozlete, či súrodeneckom vzťahu s modelkou a zároveň vicemiss SR z roku 2007 Romanou.

Správa o tom, že Škamlovej kariéra vo dvojhre je definitívne pasé, uzrela svetlo sveta koncom júna. „Toto rozhodnutie vo mne dozrievalo dlhší čas, pričom intenzívnejšie som začala nad tým rozmýšľať už začiatkom minulého roka. Niekedy v tom čase mi ľudia z blízkeho okolia čoraz častejšie hovorili, že väčší potenciál mám vo štvorhre a, samozrejme, aj ja sama som to tak cítila. Lenže rok 2017 bol pre mňa vo dvojhre najúspešnejší, a tak som sa k tomuto kroku odhodlala až toto leto,“ rozhovorila sa Chantal Škamlová, ktorej slová o vydarenom vlaňajšku potvrdzuje aj 218. priečka v singlovom rebríčku WTA z augusta 2017, čo bolo jej najlepšie umiestnenie v kariére. 

Viac čítajte tu.

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TABLET.TV vo svojom tablete alebo telefóne

Tablet TV Android Android Tablet TV iOS iPhone/iPad