UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Spišskej Novej Vsi do Liptovského Mikuláša
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Spišskej Novej Vsi do Liptovského Mikuláša

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 14. januára (Teraz.sk/TABLET.TV) - Pred týždňom sme cestovali z Košíc do Spišskej Novej Vsi po trati ŽSR 180. V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. A to jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a samozrejme aj na domovskej stránke celého projektu www.vovlaku.sk.

Dnes budeme pokračovať po trati ŽSR 180 zo Spišskej Novej Vsi do Liptovského Mikuláša od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v rýchliku R 604 Dargov.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality.

Príjemnú cestu vlakom!