VSTUP ZAKÁZANÝ: Odhalíme vám tajomstvo televíznej veže Kamzík
PREHRAŤ

VSTUP ZAKÁZANÝ: Odhalíme vám tajomstvo televíznej veže Kamzík

NÁVRATY TABLET.TV: Vrátime sa v čase a pripomenieme si miesta, na ktoré sa bežný smrteľník nedostane, my sme ich však navštívili.

Pozrite si 14-dielny cyklus krátkych dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

Redaktor TABLET.TV Juraj Šimko v minulých rokoch s našimi kameramanmi preskúmal miesta, kam sa bežný smrteľník nedostane. S kamerou navštívil podzemné priestory na bratislavskom Slavíne, miesto posledného odpočinku Chatama Sofera, ale aj kremnickú mincovňu. V Prahe sa nechal previesť dielňou na spracovanie diamantov známej šperkárskej firmy a v Budmericiach kaštieľom, kam chodili hľadať inšpiráciu na písanie svojich diel významní spisovatelia.

Mimoriadne úspešná séria TABLET.TV z rokov 2014 a 2015 zaviedla divákov na bežne nedostupné miesta, spropagovala pritom históriu a kultúru Slovenska a Česka a v neposlednom rade inšpirovala súkromné televízie, ktoré začínajú prichádzať so svojimi variantmi projektu.

Ponúkame vám jedinečnú možnosť nazrieť tam, kam sa bežne nechodí.


Pozrite si celú sériu dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

======================================================


LEN MÁLOKTO VIE, AKO VYZERÁ ZNÁMA BRATISLAVSKÁ TELEVÍZNA VEŽA ZVNÚTRA. MY VÁM JEJ TAJOMSTVO ODHALÍME.

Bratislava 24. septembra 2014 (TABLET.TV) - Známa televízna veža oslávila toto leto okrúhlych 40 rokov. Verejnosti sú v nej prístupné len priestory reštaurácie a Brasserie. 


My sme sa však dostali aj tam, kam sa ostatní len tak ľahko nedostanú.