UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Štrby ZUBAČKOU na Štrbské Pleso
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Štrby ZUBAČKOU na Štrbské Pleso

TABLET.TV vám vďaka spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

 

Bratislava 4. november (Teraz.sk/TABLET.TV) - Pred dvomi týždňami sme vám predstavili trať ŽSR 160 z Košíc do Rožňavy. V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. 

To všetko jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a takisto na špecializovanej stránke o železničnej doprave - www.vovlaku.sk.

Dnes pôjdeme po trati Tatranských elektrických železníc od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. do stanice na Štrbskom Plese.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 

Príjemnú cestu vlakom!