UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Z maďarských hraníc do Bratislavy
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Z maďarských hraníc do Bratislavy

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 10. marca (Teraz.sk/TABLET.TV) - Prednedávnom sme vám predstavili trať 127 zo Žiliny do Českej republiky. Teraz vás povozíme po trati ŽSR 130. V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. To všetko jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a takisto na špecializovanej stránke o železničnej doprave - www.vovlaku.sk.

Dnes ponúkame možnosť precestovať trať 130 Štúrovo - Bratislava hlavná stanica od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v EC vlaku 276 Slovan a osobnom vlaku 4624.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 
Príjemnú cestu vlakom!

 

Viac si prečítajte TU