UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Zvolena do Košíc
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Zvolena do Košíc

TABLET.TV vám vďaka spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

 

Bratislava 27. apríla (Teraz.sk/TABLET.TV) - Pred týždňom sme vám predstavili trať 172 Červená Skala – Banská Bystrica. Teraz pôjdeme po trati ŽSR 160. V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. To všetko jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a takisto na špecializovanej stránke o železničnej doprave - www.vovlaku.sk.

Dnes ponúkame možnosť precestovať trať ŽSR 16O zo Zvolena do Košíc od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v rýchliku R 933 Gemeran.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 
Príjemnú cestu vlakom!