UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Žiliny do Košíc
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Zo Žiliny do Košíc

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 16. jún (Teraz.sk/TABLET.TV) - Minulý týždeň sme vám predstavili trať 132 Rajka - Bratislava. Teraz vás opäť povozíme po trati ŽSR 180. V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. To všetko jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a takisto na špecializovanej stránke o železničnej doprave - www.vovlaku.sk.

Dnes vám ponúkame možnosť prejsť trať ŽSR 180 Žilina - Košice od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v rýchliku R 601 (Váh) v elektrickom rušni radu 361. 

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 
Príjemnú cestu vlakom!