VSTUP ZAKÁZANÝ: Vieme, ako to vyzerá v priestoroch Chatam Sofer
PREHRAŤ

VSTUP ZAKÁZANÝ: Vieme, ako to vyzerá v priestoroch Chatam Sofer

NÁVRATY TABLET.TV: Vrátime sa v čase a pripomenieme si miesta, na ktoré sa bežný smrteľník nedostane, my sme ich však navštívili.

Pozrite si 14-dielny cyklus krátkych dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

Redaktor TABLET.TV Juraj Šimko v minulých rokoch s našimi kameramanmi preskúmal miesta, kam sa bežný smrteľník nedostane. S kamerou navštívil podzemné priestory na bratislavskom Slavíne, miesto posledného odpočinku Chatama Sofera, ale aj kremnickú mincovňu. V Prahe sa nechal previesť dielňou na spracovanie diamantov známej šperkárskej firmy a v Budmericiach kaštieľom, kam chodili hľadať inšpiráciu na písanie svojich diel významní spisovatelia.

Mimoriadne úspešná séria TABLET.TV z rokov 2014 a 2015 zaviedla divákov na bežne nedostupné miesta, spropagovala pritom históriu a kultúru Slovenska a Česka a v neposlednom rade inšpirovala súkromné televízie, ktoré začínajú prichádzať so svojimi variantmi projektu.

Ponúkame vám jedinečnú možnosť nazrieť tam, kam sa bežne nechodí.


Pozrite si celú sériu dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

======================================================

VSTUP NA MIESTO POSLEDNÉHO ODPOČINKU ZNÁMEHO RABÍNA NIE JE TAKOU SAMOZREJMOSŤOU.

Bratislava 22. októbra 2014 (TABLET.TV) - Redaktor Juraj Šimko vás každé dva týždne prevádza miestami, do ktorých je bežne vstup zakázaný. Ďalší diel je venovaný miestu známemu ako Chatam Sofer. Niekto ho nazýva múzeom, ale v skutočnosti je to sväté miesto, kam prichádzajú pútnici z celého sveta. 


? Čo všetko pred nami ukrýva ?

? Aká je jeho história ?

To všetko sa dozviete v relácii Vstup zakázaný.