Vedeli ste, že nad našimi poslancami visí GILOTÍNA?
PREHRAŤ

Vedeli ste, že nad našimi poslancami visí GILOTÍNA?

NÁVRATY TABLET.TV: Vrátime sa v čase a pripomenieme si miesta, na ktoré sa bežný smrteľník nedostane, my sme ich však navštívili.

Pozrite si 14-dielny cyklus krátkych dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

Redaktor TABLET.TV Juraj Šimko v minulých rokoch s našimi kameramanmi preskúmal miesta, kam sa bežný smrteľník nedostane. S kamerou navštívil podzemné priestory na bratislavskom Slavíne, miesto posledného odpočinku Chatama Sofera, ale aj kremnickú mincovňu. V Prahe sa nechal previesť dielňou na spracovanie diamantov známej šperkárskej firmy a v Budmericiach kaštieľom, kam chodili hľadať inšpiráciu na písanie svojich diel významní spisovatelia.

Mimoriadne úspešná séria TABLET.TV z rokov 2014 a 2015 zaviedla divákov na bežne nedostupné miesta, spropagovala pritom históriu a kultúru Slovenska a Česka a v neposlednom rade inšpirovala súkromné televízie, ktoré začínajú prichádzať so svojimi variantmi projektu.

Ponúkame vám jedinečnú možnosť nazrieť tam, kam sa bežne nechodí.


Pozrite si celú sériu dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

======================================================


HOCI DO BUDOVY PARLAMENTU JE PRE BEŽNÝCH ĽUDÍ VSTUP ZAKÁZANÝ, PRE NÁS TO - AK OBYČAJNE - NEPLATÍ.

Bratislava 29. januára 2015 (TABLET.TV) – Vedeli ste, že nad hlavami našich poslancov visí gilotína? Nám sa dokonca podarilo v priestoroch parlamentu objaviť telefónne búdky, ktoré sú dnes už raritou.

Redaktor TABLET.TV Juraj Šimko vás dnes prevedie budovou, v ktorej sa rozhoduje o najdôležitejších otázkach nášho každodenného života.