UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Dnes pribúda nová trať Trnava - Trenčín
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Dnes pribúda nová trať Trnava - Trenčín

TABLET.TV vďaka spolupráci so ZSSK vám prináša zážitok, inšpirovaný hitom severských televízií. Druhý diel úspešného projektu vám ponúka novú cestu, teraz po trati Trnava - Trenčín v role rušňovodiča!
Bratislava 18. apríla (Teraz.sk/TABLET.TV) - TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) prináša ďalšiu časť videoexperimentu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval. Podobné projekty sú však hitom mnohých zahraničných, najmä severských televízií.

Minulý týždeň sme vám umožnili stať sa virtuálnym rušňovodičom na reálnej vlakovej trase Bratislava - Trnava a video sa na niekoľko dní stalo najnavštevovanejšou správou našej stránky. Viacerí z vás nám písali svoje námety, aké železničné trate by sme týmto spôsobom mohli sprístupniť v ďalších dieloch projektu.

Dnes ponúkame možnosť precestovať trať Trnava - Trenčín od prvej do poslednej sekundy v role rušňovodiča rýchlika Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. R 605 (Dargov) v elektrickom rušni radu 361.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča však budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu cesty opíše, čo sa v danom okamihu okolo vás nachádza. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré znamená prechod do vlakovej reality. Príjemnú cestu!

Viac čítajte tu.