VSTUP ZAKÁZANÝ : Odhalíme vám tajomstvo výroby diamantových šperkov
PREHRAŤ

VSTUP ZAKÁZANÝ : Odhalíme vám tajomstvo výroby diamantových šperkov

NÁVRATY TABLET.TV: Vrátime sa v čase a pripomenieme si miesta, na ktoré sa bežný smrteľník nedostane, my sme ich však navštívili.

Pozrite si 14-dielny cyklus krátkych dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

Redaktor TABLET.TV Juraj Šimko v minulých rokoch s našimi kameramanmi preskúmal miesta, kam sa bežný smrteľník nedostane. S kamerou navštívil podzemné priestory na bratislavskom Slavíne, miesto posledného odpočinku Chatama Sofera, ale aj kremnickú mincovňu. V Prahe sa nechal previesť dielňou na spracovanie diamantov známej šperkárskej firmy a v Budmericiach kaštieľom, kam chodili hľadať inšpiráciu na písanie svojich diel významní spisovatelia.

Mimoriadne úspešná séria TABLET.TV z rokov 2014 a 2015 zaviedla divákov na bežne nedostupné miesta, spropagovala pritom históriu a kultúru Slovenska a Česka a v neposlednom rade inšpirovala súkromné televízie, ktoré začínajú prichádzať so svojimi variantmi projektu.

Ponúkame vám jedinečnú možnosť nazrieť tam, kam sa bežne nechodí.


Pozrite si celú sériu dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

======================================================


NENÁPADNÁ BUDOVA UKRÝVA MALÚ VÝROBŇU, V KTOREJ SA NACHÁDZA POKLAD V HODNOTE MILIÓNOV EUR.


Praha 16. júna 2015 (TABLET.TV) – Cesta k drahému šperku sa začína na niektorej z búrz, kde sa predávajú drahé kamene. Tie potom putujú do rúk zlatníkov, ktorí ich vsádzajú do prsteňov, náhrdelníkov či náramkov.

Redaktor TABLET.TV Juraj Šimko vám ukáže miesta, kde všetka tá krása vzniká.