UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Cestujeme z Lužianok do Leopoldova
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Cestujeme z Lužianok do Leopoldova

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 15. október (Teraz.sk/TABLET.TV) - Pred týždňom sme vám umožnili pozorovať trať z hľadiska rušňovodiča na trati 141 z Leopoldova do Lužianok. Dnes pôjdeme naspäť. Postupne vám kážeme všetky železničné trate na Slovensku. A to jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a samozrejme aj na domovskej stránke celého projektu www.vovlaku.sk

Dnes ponúkame možnosť precestovať trať ŽSR 141 Lužianky - Leopoldov od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v osobnom vlaku Os 5110.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 
Príjemnú cestu vlakom!

Viac čítajte tu.