UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Cestujeme z Kysúc do Žiliny
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Cestujeme z Kysúc do Žiliny

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 5. november (Teraz.sk/TABLET.TV) - Pred týždňom sme vám umožnili bližšie spoznať kysuckú trať. Dnes po nej pôjdeme naspäť do Žiliny. 

Postupne vám ukážeme všetky železničné trate na Slovensku. A to jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke www.tablet.tv a samozrejme aj na domovskej stránke celého projektu www.vovlaku.sk. 

Dnes ponúkame možnosť precestovať trať ŽSR 127 Mosty u Jablunkova (ČR) - Žilina od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v osobných vlakoch Os 2905 a Os 3927.

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 

Príjemnú cestu vlakom!