UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Cestujeme po kultovej Trati mládeže
PREHRAŤ

UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Cestujeme po kultovej Trati mládeže

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Bratislava 26. novembra (Teraz.sk/TABLET.TV) - Pred týždňom sme cestovali na Orave. Teraz pôjdeme do mesta zapísaného v zozname Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, Banskej Štiavnice. 

V ďalších častiach vám postupne ukážeme všetky používané železničné trate na Slovensku. A to jednak na stránke www.teraz.sk, alebo na stránke Tablet.tv a samozrejme aj na domovskej stránke celého projektu Vovlaku.sk. 

Dnes vám ponúkame možnosť precestovať trať ŽSR 154 Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica od prvej do poslednej sekundy v úlohe rušňovodiča Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v osobnom vlaku Os 6105 .

Na rozdiel od reálneho rušňovodiča budete mať výhodu infografiky, ktorá vám v priebehu jazdy ukáže, aké kultúrne, historické, alebo cestopisné pamiatky sa v danom okamihu okolo vás nachádzajú. Ďalšie informácie o projekte nájdete pod videooknom, ktoré predstavuje vjazd do železničnej reality. 


Príjemnú cestu vlakom!