Boxerka Soňa ČEREDEJEVOVÁ: Môj príbeh v ringu sa začal vďaka reklame
PREHRAŤ

Boxerka Soňa ČEREDEJEVOVÁ: Môj príbeh v ringu sa začal vďaka reklame

Soňa Čeredejevová bola v mladosti nádejnou baletkou, no napokon robí kariéru v boxe. V ňom je v súčasnosti aj úradujúcou majsterkou SR. V štúdiu TABLET.TV sme s ňou prebrali aj viacero iných tém.

Bratislava 6. októbra (Teraz.sk) – Hoci by sa vďaka dokonalej postave a peknej tváričke nestratila ani medzi modelkami, už roky hviezdi v ringu. Dvadsaťdeväťročná Bratislavčanka Soňa Čeredejevová je úradujúcou majsterkou SR v boxe, o ktorého špecifikách v ženskom podaní sme sa s ňou pre pár dňami zhovárali v televíznom štúdiu TABLET.TV. Okrem toho sme prebrali aj jej úplné začiatky medzi štyrmi povrazmi, doterajšie úspechy, prácu, ktorej sa popri športovej kariére venuje, ale napríklad aj to, ako reagujú muži, keď zistia, že je boxerka.

V detstve Soni Čeredejevovej nenaznačovalo nič tomu, že z nej raz bude úspešná boxerka. „K športu som inklinovala odjakživa. Asi desať rokov som sa venovala baletu, ku ktorému sa z času na čas pridružila gymnastika. No a keďže som bola vysoká, okrajovo som pričuchla aj k basketbalu. Zlom nastal v čase, keď som mala asi 22 rokov. Uvidela som totiž reklamu na auto, v ktorej hrala jedna boxerka. Veľmi sa mi zapáčila, a tak som ju pozerala nejaký čas stále dokola. A práve to bolo spúšťačom toho, že som na internete hľadala všetko možné, čo sa týkalo boxu v Bratislave. Tak nejako sa ten môj príbeh v ringu začína,“ rozhovorila sa s úsmevom Soňa Čeredejevová. 

Viac čítajte tu.

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TABLET.TV vo svojom tablete alebo telefóne

Tablet TV Android Android Tablet TV iOS iPhone/iPad