L. PAUSCHEK otvorene: Nad ponukou Slovana by som neváhal ani sekundu
PREHRAŤ

L. PAUSCHEK otvorene: Nad ponukou Slovana by som neváhal ani sekundu

Svojho času bol neodmysliteľnou súčasťou obrany Slovana, dnes s jedným z tímom bratislavského klubu opäť trénuje. Vracia sa Lukáš Pauschek do klubu, v ktorom futbalovo vyrastal?

Bratislava 12. augusta (Teraz.sk) – Slovenský futbalista Lukáš Pauschek sa pred pár dňami zapojil do tréningového procesu Slovana Bratislava. V prípade odchovanca belasých, ktorý sa v nedávnej minulosti tešil vo farbách tohto klubu zo zisku dvoch titulov i rovnakého počtu triumfov v Slovenskom pohári, ide len o tréningy B-tímu. O tom, aká je šanca, že sa objaví aj v áčku, čo mu dali angažmány v Česku, kde obliekal dresy Sparty Praha, Bohemiansu Praha a Mladej Boleslavy, či ako si spomína na trénerov Karla Jarolíma s Vladimírom Weissom, ktorí boli donedávna v hre o pozíciu hlavného kouča v Slovane, sme sa pred pár dňami rozprávali v televíznom štúdiu TABLET.TV.

Dvadsaťšesťročnému krajnému obrancovi sa v posledný júnový deň tohto roka skončila zmluva v Mladej Boleslavy. „Momentálne som voľný hráč a popri čakaní na ponuky sa udržiavam v tréningovom tempe s B-tímom bratislavského Slovana,“ vysvetlil hneď na úvod svoju dennodennú prítomnosť v košiari belasých Lukáš Pauschek. Ako by zareagoval na prípadnú ponuku z áčka? „V súčasnosti by som neváhal ani sekundu. Bolo by krásne sa po šiestich rokoch vrátiť späť. Už sme sa o tom bavili aj doma s rodinou, pričom sme dospeli k tomu, že by som to jednoznačne bral,“ netajil odchovanec Slovana, ktorého návrat bol na spadnutie už v zimnom prestupovom období, no napokon z neho zišlo. 

Viac čítajte tu.

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TABLET.TV vo svojom tablete alebo telefóne

Tablet TV Android Android Tablet TV iOS iPhone/iPad